| TYPE | FREE-FLOWING |
| NOMINAL POWER KW | 6.5 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | B7 БАНЯ 72486B |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 13.40 см |
| WIDTH: | 29.80 см |
| DEPTH: | 19.50 см |
| TYPE: | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 6.5 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 468 kWh |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035787092 |





















