| TYPE | FREE-FLOWING |
| NOMINAL POWER KW | 5.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | IWH 50 X02 KIH |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 20.00 см |
| WIDTH: | 13.00 см |
| DEPTH: | 7.60 см |
| TYPE: | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| NOMINAL POWER KW: | 5.0 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800879125470 |

















