| ТИП | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 5.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | IWH 50 X02 KIH |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 20.00 см |
| ШИРИНА: | 13.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 7.60 см |
| ТИП: | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 5.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879125470 |

















