| ТИП | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 6.5 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | B7 БАНЯ 72486B |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 13.40 см |
| ШИРИНА: | 29.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 19.50 см |
| ТИП: | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 6.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 468 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035787092 |





















