CORDLESS HAND CIRCULAR SAW RAIDER PRO RDP-SCS20
Code: 139849
In stock
Shipping:
Order now and pick up from:
"" in 7 days
Expected delivery time from 1 to 5 days.
Price:57.77/112.99 лв.
Only for online sale
OUTER DIAMETER OF DISC
165 мм
CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES
51 мм
SUITABLE FOR
DIY USE
BrandRAIDER PRO
MODEL:
RDP-SCS20
POWER SUPPLY TYPE:
BATTERY
OUTER DIAMETER OF DISC:
165 мм
IDLE SPEED 1/min:
4200
DIAMETER OF DISC INNER HOLE:
20.0 мм
CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES:
51 мм
CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES:
35 мм