АКУМУЛАТОРЕН РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР RAIDER PRO RDP-SCS20
Код: 139849
В наличност
Доставка:
Поръчай сега и вземи от:
"" до 7 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 5 дни.
Цена:57.77/112.99 лв.
Продуктът се продава само онлайн
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
165 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА
51 мм
ПОДХОДЯЩ ЗА
НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
МаркаRAIDER PRO
МОДЕЛ:
RDP-SCS20
ТИП ЗАХРАНВАНЕ:
АКУМУЛАТОРНО
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА:
165 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД:
ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА:
20.0 мм
51 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА:
35 мм