| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 165 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 51 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-SCS20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 165 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 4200 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 51 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 35 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Да |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123168208 |





