| POWER CONSUMPTION | 1700 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 150 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 40 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-WCH02 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1700 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC: | 150 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 4000 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 22.2 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES: | 40 мм |
| LASER: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.750 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛЮЧЕНИ ДВА ДИАМАНТЕНИ ДИСКА |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972022614 |






