| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1700 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 150 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 40 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-WCH02 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1700 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 150 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 4000 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 22.2 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 40 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.750 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛЮЧЕНИ ДВА ДИАМАНТЕНИ ДИСКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972022614 |






