| POWER CONSUMPTION | 1050 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 190 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 68 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | HIKOKI |
| MODEL: | C7SS-WAZ |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1050 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC: | 190 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES: | 68 мм |
| CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES: | 46 мм |
| LASER: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.400 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4966376292448 |









