| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1050 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 190 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 68 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | HIKOKI |
| МОДЕЛ: | C7SS-WAZ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1050 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 190 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 68 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 46 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4966376292448 |









