| CUTTING WIDTH | 40.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 14 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 15 L |
| Brand | FIELDMANN |
| CUTTING WIDTH: | 40.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 14 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 47 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 15 L |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 8590669161874 |







