| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 40.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 14 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 15 L |
| Марка | FIELDMANN |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 40.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 14 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 47 мм |
| ОБЕМ НА КОША: | 15 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 8590669161874 |







