| FLUID TANK VOLUME | 5.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH | 175.00 см |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | COMFORT |
| TYPE SPRAYER: | SHOULDER STRAP |
| FLUID TANK VOLUME: | 5.00 L |
| MAX HERBICIDES PRESSURE: | 3.00 bar |
| MAX INSECTICIDES PRESSURE: | 3.00 bar |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH: | 175.00 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500052443 |





