| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 5.00 L |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА | 175.00 см |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | COMFORT |
| ТИП ПРЪСКАЧКА: | РАМЕННА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 5.00 L |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ХЕРБИЦИДИ: | 3.00 bar |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ИНСЕКТИЦИДИ: | 3.00 bar |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА: | 175.00 см |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500052443 |





