| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| NUMBER OF GILLS | 11 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | NY2311-20ME |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| NUMBER OF GILLS: | 11 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| HEIGHT: | 48.00 см |
| WIDTH: | 28.00 см |
| LENGTH: | 64.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| POWER LEVELS: | 3 |
| DIMENSION (H, W, D): | 48.6 x 28 x 64 cm |
| EAN | 6939924836003 |










