| МОЩНОСТ W | 2300.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| БРОЙ РЕБРА | 11 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | NY2311-20ME |
| МОЩНОСТ W: | 2300.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| БРОЙ РЕБРА: | 11 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 48.00 см |
| ШИРИНА: | 28.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 64.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 48.6 x 28 x 64 cm |
| EAN | 6939924836003 |










