| TOTAL POWER | 3 W |
| RADIO TUNER | FM |
| REMOTE CONTROL | No |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | TAZ2200/10 |
| TOTAL POWER: | 3 W |
| PLAY MODES: | CD |
| CASSETTE DECK: | Yes |
| RADIO TUNER: | FM |
| STATION PRESETS: | 20 |
| USB: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| REMOTE CONTROL: | No |
| EAN | 4895229174535 |









i
"" Today
| TOTAL POWER | 3 W |
| RADIO TUNER | FM |
| REMOTE CONTROL | No |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | TAZ2200/10 |
| TOTAL POWER: | 3 W |
| PLAY MODES: | CD |
| CASSETTE DECK: | Yes |
| RADIO TUNER: | FM |
| STATION PRESETS: | 20 |
| USB: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| REMOTE CONTROL: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4895229174535 |