| SOCKETS | 3 |
| Brand | EMOS |
| MODEL: | 3 ГНЕЗДА / 3 М. С КЛЮЧ P1323R |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 Х 1.0ММ2 |
| LENGTH: | 3.00 м |
| WEIGHT: | 0.515 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| SOCKETS: | 3 |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 8592920016350 |
















