| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ: | 3 ГНЕЗДА / 3 М. С КЛЮЧ P1323R |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.0ММ2 |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 м |
| ТЕГЛО: | 0.515 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 8592920016350 |
















