| SOCKETS | 5 |
| Brand | KONEKTO |
| MODEL: | 5 ГНЕЗДА 1.5М ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 Х 1.5ММ2 |
| LENGTH: | 1.50 м |
| MATERIAL BASED: | H05VV-F |
| ADDITIONAL INFORMATION: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| SOCKETS: | 5 |
| DIFENSES: | ДЗ |
| SWITCH: | No |
| EAN | 3800755410256 |












