| SOCKETS | 3 |
| CABLE LENGHT | 1.4 м |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 3ГН/1.4М С КЛЮЧ EBLS3W 27014 |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| LENGTH: | 1.40 м |
| SOCKETS: | 3 |
| CABLE LENGHT: | 1.4 м |
| DIFENSES: | No |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 4008928270143 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
Разклонител с 3 гнезда шуко с ключ
Дължина само на кабела:1,4 м
Дебелина на кабела:1.5 mm2
Гнезда под ъгъл 45°
Детска защита,
Цвят: Бял
| SOCKETS | 3 |
| CABLE LENGHT | 1.4 м |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 3ГН/1.4М С КЛЮЧ EBLS3W 27014 |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| LENGTH: | 1.40 м |
| SOCKETS: | 3 |
| CABLE LENGHT: | 1.4 м |
| DIFENSES: | No |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 4008928270143 |