| SOCKETS | 4 |
| Brand | ETC |
| MODEL: | 4 ГНЕЗДА 1.5M ДЗ 14011 |
| TYPE: | ШУКО |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 X 1.5 MM2 |
| PROTECTION: | ДЗ |
| LENGTH: | 1.50 м |
| WEIGHT: | 0.380 kg |
| COLOUR: | БЯЛО |
| SOCKETS: | 4 |
| DIFENSES: | Yes |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800809140115 |












