| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.4 м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 3ГН/1.4М С КЛЮЧ EBLS3W 27014 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ДЪЛЖИНА: | 1.40 м |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.4 м |
| ЗАЩИТИ: | Не |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 4008928270143 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
Разклонител с 3 гнезда шуко с ключ
Дължина само на кабела:1,4 м
Дебелина на кабела:1.5 mm2
Гнезда под ъгъл 45°
Детска защита,
Цвят: Бял
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.4 м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 3ГН/1.4М С КЛЮЧ EBLS3W 27014 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ДЪЛЖИНА: | 1.40 м |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.4 м |
| ЗАЩИТИ: | Не |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 4008928270143 |