| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 3 ГН. 1.4M 34433 |
| ТИП: | ШУКО |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5MM2 |
| ДЪЛЖИНА: | 1.40 м |
| ТЕГЛО: | 0.298 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928344332 |












