| SOCKETS | 8 |
| Brand | LAVAR |
| MODEL: | DUBAl DB820 |
| TYPE: | КУЛА |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| PROTECTION: | Yes |
| LENGTH: | 2.00 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOCKETS: | 8 |
| EAN | 3800501485415 |







i
"" Today
| SOCKETS | 8 |
| Brand | LAVAR |
| MODEL: | DUBAl DB820 |
| TYPE: | КУЛА |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| PROTECTION: | Yes |
| LENGTH: | 2.00 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOCKETS: | 8 |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 3800501485415 |