| БРОЙ ГНЕЗДА | 8 |
| Марка | LAVAR |
| МОДЕЛ: | DUBAl DB820 |
| ТИП: | КУЛА |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ЗАЩИТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 2.00 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 8 |
| EAN | 3800501485415 |







i
"" Днес
| БРОЙ ГНЕЗДА | 8 |
| Марка | LAVAR |
| МОДЕЛ: | DUBAl DB820 |
| ТИП: | КУЛА |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ЗАЩИТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 2.00 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 8 |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 3800501485415 |