| SOCKETS | 6 |
| Brand | LEGRAND |
| MODEL: | 6 ГНЕЗДА / 3 М. 133040 |
| TYPE: | STANDART |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3X1.5MM2 |
| PROTECTION: | ДЕТСКА |
| LENGTH: | 3.00 m |
| COLOUR: | БЯЛ/СВЕТЛОСИВ |
| SOCKETS: | 6 |
| DIFENSES: | Yes |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3414971945524 |
















