| БРОЙ ГНЕЗДА | 6 |
| Марка | LEGRAND |
| МОДЕЛ: | 6 ГНЕЗДА / 3 М. 133040 |
| ТИП: | STANDART |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3X1.5MM2 |
| ЗАЩИТА: | ДЕТСКА |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 m |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СВЕТЛОСИВ |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 6 |
| ЗАЩИТИ: | Да |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3414971945524 |
















