| MODEL | 54656 |
| TYPE | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| Brand | GF |
| MODEL: | 54656 |
| TYPE: | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| EAN | 8004779023507 |













| MODEL | 54656 |
| TYPE | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| Brand | GF |
| MODEL: | 54656 |
| TYPE: | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| EAN | 8004779023507 |