| МОДЕЛ | 54656 |
| ТИП | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| Марка | GF |
| МОДЕЛ: | 54656 |
| ТИП: | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| EAN | 8004779023507 |













| МОДЕЛ | 54656 |
| ТИП | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| Марка | GF |
| МОДЕЛ: | 54656 |
| ТИП: | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 3/4" КОНЕКТОР, СЪЕДИНИТЕЛИ |
| EAN | 8004779023507 |