| MODEL | C22280200 / C22280600 |
| TYPE | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1/2" |
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL: | C22280200 / C22280600 |
| TYPE: | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1/2" |
| EAN | 8721037351621 |






5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| MODEL | C22280200 / C22280600 |
| TYPE | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1/2" |
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL: | C22280200 / C22280600 |
| TYPE: | ПИСТОЛЕТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1/2" |
| EAN | 8721037351621 |