| МОДЕЛ | C22280200 / C22280600 |
| ТИП | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1/2" |
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ: | C22280200 / C22280600 |
| ТИП: | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 1/2" |
| EAN | 8721037351621 |






5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | C22280200 / C22280600 |
| ТИП | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1/2" |
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ: | C22280200 / C22280600 |
| ТИП: | ПИСТОЛЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 1/2" |
| EAN | 8721037351621 |