| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 115 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAPTER |
| MODEL: | RRHQ RS-100 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 900 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 115 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 3 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 0 – 2800 |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800755440628 |








