| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 900 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 115 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAPTER |
| МОДЕЛ: | RRHQ RS-100 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 900 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 115 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 3 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0 – 2800 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800755440628 |








