| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SPV4HMX12E |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.9 L |
| HEIGHT: | 81.50 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005551132 |























