| PROGRAMMES NUMBER | 11 |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | G 7260 SCVi |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 11 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:50 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 54.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.4 L |
| HEIGHT: | 81.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4002516745129 |

















