| PROGRAMMES NUMBER | 15 |
| TEMPERATURES NUMBER | 3 |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | G7080 SCVi |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 15 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 3 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| AUTO DOSE SYSTEM: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:50 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 54.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.4 L |
| HEIGHT: | 80.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516918462 |










