| БРОЙ ПРОГРАМИ | 15 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 3 |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | G7080 SCVi |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 15 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 3 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| АВТОМ. ДОЗИРАНЕ НА ПРЕПАРАТА: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:50 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 54.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.4 L |
| ВИСОЧИНА: | 80.50 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516918462 |










