| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | S857YMX12E |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:45 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 51.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.5 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004286028 |



























