| POWER | 1000 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | WM1000B |
| TYPE: | WAFFLE MAKER |
| POWER: | 1000 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782971181 |







i
"" Today
| POWER | 1000 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | WM1000B |
| TYPE: | WAFFLE MAKER |
| POWER: | 1000 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 3838782971181 |