| POWER | 1400 W |
| SIZE OF PLATES | 85.00 мм |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWF 2010BK |
| TYPE: | WAFFLE MAKER |
| POWER: | 1400 W |
| SIZE OF PLATES: | 85.00 мм |
| COUNT PLATES: | 2 |
| ADJUSTABLE THERMOSTAT: | Yes |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| AUTO OFF: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.380 kg |
| EAN | 8590669354214 |











