| МОЩНОСТ | 1400 W |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 85.00 мм |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SWF 2010BK |
| ТИП: | ГОФРЕТНИК |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 85.00 мм |
| БРОЙ ПЛОЧИ: | 2 |
| РЕГУЛИРУЕМ ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.380 kg |
| EAN | 8590669354214 |











