| МОЩНОСТ | 850 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | SUNSET |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.170 kg |
| EAN | 8422160061257 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 850 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | SUNSET |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.170 kg |
| EAN | 8422160061257 |