| POWER | 850 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | SUNSET |
| POWER: | 850 W |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.170 kg |
| EAN | 8422160061257 |








i
"" Today
| POWER | 850 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | SUNSET |
| POWER: | 850 W |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.170 kg |
| EAN | 8422160061257 |