| POWER | 750 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | Kenya |
| POWER: | 750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| ADJUSTABLE THERMOSTAT: | No |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | No |
| DISPLAY: | No |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.380 kg |
| EAN | 8422160061882 |










