| МОЩНОСТ | 750 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | Kenya |
| МОЩНОСТ: | 750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| РЕГУЛИРУЕМ ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Не |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.380 kg |
| EAN | 8422160061882 |










