| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH | 250.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | Favor S5 K |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 250.00 мм |
| INNER WIDTH: | 348.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 248.00 мм |
| INNER LENGTH: | 216.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.300 kg |
| MODEL: | Favor S5 K |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 250.00 мм |
| INNER WIDTH: | 348.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 248.00 мм |
| INNER LENGTH: | 216.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.300 kg |
| EAN | 4003482357903 |


