| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | Favor S5 K |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 348.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 216.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.300 kg |
| МОДЕЛ: | Favor S5 K |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 348.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 216.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.300 kg |
| EAN | 4003482357903 |


