| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 435.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 528.00 мм |
| OUTER LENGTH | 382.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | H 240 K |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 435.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 528.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 382.00 мм |
| INNER WIDTH: | 350.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 440.00 мм |
| INNER LENGTH: | 292.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ЧЕРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 51.506 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| MODEL: | H 240 K |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 435.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 528.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 382.00 мм |
| INNER WIDTH: | 350.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 440.00 мм |
| INNER LENGTH: | 292.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ЧЕРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 51.506 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411209 |







