| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 435.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 528.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 382.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | H 240 K |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 435.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 528.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 382.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 350.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 440.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 292.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 51.506 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| МОДЕЛ: | H 240 K |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 435.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 528.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 382.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 350.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 440.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 292.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 51.506 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411209 |







